Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Groningen
Eemsdelta
(109)
Groningen
(43)
Het Hogeland
(9)
Midden-Groningen
(3)
Oldambt
(3)
Stadskanaal
(4)
Veendam
(1)
Westerkwartier
(1)
Westerwolde
(5)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Vervoer en opslag
Vervoer over water
Zee- en kustvaart (passagiersvaart en veerdiensten)
(5)
Zee- en kustvaart (vracht-, tank- en sleepvaart)
(128)
Binnenvaart (passagiersvaart en veerdiensten)
(17)
Binnenvaart (vracht-, tank- en sleepvaart)
(28)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Vervoer over water in Groningen
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Aciric C.V.
Anna N.V.
Beheermaatschappij M.S. Francisca B.V.
Beheermaatschappij m.s. Leah B.V.
Bijma B.V.
Binnenscheepvaartbedrijf Oosta V.O.F.
Boomgaarden Beheer B.V.
Boot Groningen
Bravery B.V.
B.V. Beheer Maatschappij C-Schepen
B.V. Beheer Maatschappij C-Schepen II
B.V. Nicelandic
B.V. Scheepvaartonderneming Duoboot
Caressa
Carrier B.V.
Catheli
CV Motorschip Susanne
C.V. m.s. Bergfjord II
CV M.S. Delfborg
C.V. ms. Eems Delfia
C.V. ms. Eems Ranger
C.V. ms. Eems Rover
C.V. ms. Eems Runner
C.V. ms. Eems Sprinter
C.V. MS. Eems Transporter
C.V. M.S. Fensfjord
C.V. m.s. IJsselborg
C.V. M.S. Magda
C.V. Scheepvaartonderneming Adamas
C.V. Scheepvaartonderneming Anet
C.V. Scheepvaartonderneming Drogdenbank
C.V. Scheepvaartonderneming Hydra
C.V. Scheepvaartonderneming Hydra III
C.V. Scheepvaartonderneming Jade
C.V. Scheepvaartonderneming Klaverbank
C.V. Scheepvaartonderneming Priscilla
C.V. Scheepvaartonderneming Sagasbank
C.V. Scheepvaartonderneming Samira
C.V. Scheepvaartonderneming Scheldebank
CV Scheepvaartonderneming Van Dam
C.V. Scheepvaartonderneming Varnebank
C.V. Scheepvaartonderneming Vissersbank
C.V. Scheepvaartonderneming Westewind
C.V. Swem
Danser Shipping C.V.
Danser-van Gent M.A. C.V.
Danser van Gent M.B. C.V.
Danser van Gent M.D. C.V.
Danser van Gent M.D. II C.V.
Danser-van Gent M.M. C.V.
De Borrelvloot
De Zandbank
Dixborg B.V.
Drenth Ship Consult
Eems Balder B.V.
Eems Bison B.V.
Eems Boxer B.V.
Eems Bulldog B.V.
Eems Coast B.V.
Eems Cobalt B.V.
Eems Dollard B.V.
Eems Drait B.V.
Eemslift Hendrika B.V.
Eems Rambler B.V.
Eems Ranger B.V.
Eems Robust B.V.
Eems Rover B.V.
Eems Runner B.V.
Eems Sky B.V.
Eems Star B.V.
Eems Sun B.V.
Emstrans Scheepvaart Management B.V.
Euromaster Bandenservice B.V.
Euromaster Bandenservice B.V.
Famke G. Shipping B.V.
Ferus Smit Contracting B.V.
Flagship Management Company B.V.
Fluvius Axe B.V.
Fluvius Otter B.V.
Fluvius Plym B.V.
Fluvius Teign B.V.
ForestWave Crew B.V.
Grey Shipping B.V.
Hanzecharter
Hanzevast Projects B.V.
Hanzevast Shipping BV
H. Lap en A. Kuipers, m/s Laverna
Holen-Nijboer M.S. Fivel
Hollander Shipping
Hunzetrans B.V.
Jaguar Shipping C.V.
Jan en Roelie Scheepvaart B.V.
Janine Shipping B.V.
Janja
Kitoenia Shipping B.V.
Klipper Isis B.V.
Marin Ship Management
M.S. Actief
m.s. Morgenstond II C.V.
m/s Traveler
M/s Weslie
Nautisch Bureau Arc3000
Noraly Shipping B.V.
Pelikaan Zeilcharters
Petrol Bunkering & Trading Netherlands B.V.
Pieter Dekker Rondvaarten
Port Captain Services B.V.
Prudence B.V.
Rederij De Koning Gans C.V.
Rederij M.S. Bernic
Rederij Oosterhaven
Rinus
River B.V.
Roborg Floatels C.V.
Roelof Shipping Beheer B.V.
Ron Burema RIB Varen
Rondvaartbedrijf Kool
Rondvaart Groningen
Rotra Futura B.V.
Rotra Horizon B.V.
Rotra Mare B.V.
Rotra Vente B.V.
Sail Holland Charters
SBI Shipping B.V.
Scheepvaartbedrijf De Haan V.O.F.
Scheepvaartbedrijf Nikita
Scheepvaartbedrijf Nordic Star
Scheepvaartbedrijf Van der Wal
Scheepvaartonderneming Eems Dublin B.V.
Scheepvaartonderneming Eems Dundee B.V.
Scheepvaartonderneming Jaguar B.V.
Scheepvaartonderneming ms Nordic D C.V.
Scheepvaart Participatie VII B.V.
Seabee Shipping B.V.
Sea B.V.
Seaservices Groningen B.V.
Seatrade Groningen B.V.
Servant B.V
Sliedrecht Scheepsparticipatie XIII B.V.
Sloephurenmetschipper
Sloepzicht
Solar B.V.
Spirit B.V.
Stichting Snikkevaart
Stream B.V.
Swift
Thunship Management Holland
Transporter B.V.
Van der Velde Coasting
Van Dijke Shipping
Van Hasselt Charters
Varen met Welmoed
Varen op de ST5
Vennootschap onder firma Lady Marie Christine
Vertom Shipping B.V.
Vetrade B.V.
Vlootfonds Hanzevast 3 - ms Hanze Gdansk N.V.
Vlootfonds Hanzevast 3 - ms Hanze Gendt N.V.
Vlootfonds Hanzevast 3 - ms Hanze Göteborg N.V.
V.O.F. Eilandhopper
V.O.F. G. Holen
V.O.F. G. Timmer en Zn.
V.O.F. Micanto
V.O.F. M.S. Lifana
V.O.F. Rumardo
Waddentochten.nl B.V.
Wagenborg Rederij B.V.
Wagenborg Shipinvest B.V.
Wagenborg Shipping B.V.
Wagenborg Sleepdienst B.V.
Warrior B.V.
Wester Scheepvaart
Wisdom B.V.
WorldWaveLogistics B.V.
Wrangler B.V.
Zeerederij Groningen-Ostfriesland B.V.
Zeerederij "Noord-Holland" B.V.
Zeerederij Rijnmond B.V.